Den za dnem

Inspirace...a můj "prvňodnový outfitů

4. září 2014 v 16:54 | Jo
Poslechněte si celou skladbu, zvlášť tak od poloviny je skvělá

Dobře...První školní den...Jaký na vás zanechal dojem? Já jsem vlastně spokojená. Navíc jsem měla možnost nafotit nějaké fotky (Jaké nějaké?! Skvělé!) a jednou se dokonce i pochlubím...nemůžu odolat. Takže vlastně můžete vidět můj první školní outfit (nebo jak to chcete nazývat). Jaký byl váš? Stačí popsat, ale i fotky potěší .).

Nějak se to hroutí

22. srpna 2014 v 12:07 | Jo
Nevím, kde začít. Už přes týden chodím na brigádu, jen dneska jsem vynechala, protože jsem vážně nechtěla být podruhé celá promočená a unavená. No, to "unavená"-to jsem pořád, ale promočená mi fakt vadí...hrabat trávu v bažinách je opravdu žůžo.

V sobotu jsem se pohádala s mamkou. Nehezky. Neměla jsem a pořád nemám a ani mít nebudu nějakou chuť se omluvit. Nikdy. Protože to, co mi řekla, mně dost ranilo. Ale to jí říkat nebudu, vysmála by se mi. Nebo ne? Kam se poděl ten náš hezký vztah, co? Né, že by se to od té doby nějak zhoršilo, bavíme se spolu, dala mi dokonce krásnou knížku na můj svátek, ale..pořád si pamatuju na ta slova, co mi řekla v sobotu. Na to nejde zapomenout. Jak taky, když vám vlastně vlastní rodič oznámí, že na cestu do USA prostě "nemá prachy, ty kozo!", takže se jí musím vzdát. VZDÁT. Nikdy, tohle ne. Je to můj životní se, cíl, touha, prostě...TO. Kdybych to udělala, vlastně bych tím úplně zpřeházela...všechno. Zničila bych si život.

Inspirace

9. srpna 2014 v 19:09 | Jo
Protože už snad přes 4 měsíce nevlastním foťák a dost mi chybí, zbývá mi jen koukat na různé módní a fotografické blogy. A na tumblr. Jak typické pro naši generaci, což?
A taky potřebuji načerpat novou energii a nápady na mé "outfity" (nebo co znamenají ty mé výtvory v oblékání). A navíc většina těchto fotek má krásnou atmosféru, tak si kochejte, jak očima, tak duší :).

Krátký pohled z Německa...

4. srpna 2014 v 12:42 | Jo
...do Česka. Právě si určitě někde užívám (nebo mořím) v Německu, konkrétněji ve Švábsku. A já jsem (ještě doma) brouzdala po tumblr (jak typické pro naši generaci, cuž? :D) a našla jsem pár krásných fotek. tak se kochejte. A zvětšete!

 
 

Reklama