Oblíbené blogerky: Das Sheep / Sofia

29. srpna 2014 v 20:13 | Jo |  Odpadky


Každodenní inspirace. Dobře, nepřispívá denně, ale Sofia je úžasná-a nebojím se to napsat-umělkyně. Jen se koukněte na tu skladbu oblečení, jak všechno perfektně ladí, i když nemusí. Popravdě, ona sama je zajímavá, vůbec nevypadá na 17, že? A taky krásně píše.Dobře blog má ve francouzštině a té rozumím asi jako koza perželi. Ale snažím se. Dobře-můj google překladač se snaží. Ale chápete, snaha se počítá a já neznám žádný jiný cizojazyčný blog, kvůli kterému jsem se namáhala zapnout překladač.
Sofia mi prostě učarovala. Svou jinakostí. Tomuhle říkám jinakost. Ne takové té "jako jinakosti", "nejsem hipster, ale jinak jsem", nebo jak to nazvat. Tohle je ta pravá jinakost, která není zamýšlená a vychází z duše.
Jasně, každý jsme jiný, ale teď myslím jiný povahově, celkově...a Sofia je "jen" jiná v oblékání. To aspoň můžu poznat z jejího blogu, její opravdovou a úplnou osobnost samozřejmě neznám (ale, chápete, když se někdo oblíká takhle a fotí takovéhle fotky...to musí být něčím extra nadaný, ne?!).


Fotografie. Další věc, která mně na ní a jejím blogu strašlivě baví. Každá fotka je takový menší umělecký kousek, je to dílo. A hlavně provedení a úprava těch fotek...Viděli jste tu úplně první fotku? Pak snad chápete. S jejími fotkami vstoupíte do jiného světa.


A to je právě to, co mně na blogování baví. Jako velké plus počítám i to, že díky ní se tolik nebojím oblékat tak jak chci. I když, přiznám si, nejsem zdaleka tak úžasná jako ona.

Všechny fotky použity z: http://nuagedemoutons.blogspot.cz/
 


Komentáře

1 Hayley. Hayley. | Web | 29. srpna 2014 v 21:46 | Reagovat

Tie fotky sú úchvatné, prekrásne, dokonalé. Pôsobí ako skutočná umelkyňa a zaujímavá osoba. Veľmi sa mi páči tá fotka, na ktorej je aj ta kresba, je to dokonalé :)

Každopádne, pozrime sa na teba! Ja ti odpoviem a ty už tu máš nový, a naozaj krásny, článok. Nuž, ešte som sa chcela vyjadriť k druhému komentáru. V prvom rade, ten citát je vlastne úryvok z textu piesne od The Ramones, ktorú tam mám, Pet Cemetery. Veľmi sa mi páči tamtá pasáž, tak som si ju tam dosadilo, to pri článkoch robím často :D Čo sa mojích vlasov týka, pošlem ti do mailu fotku s nejakým prijateľným osvetlením, pretože keď fotím v šere, tak sa ten prechod farieb kamsi stratil a vyzera to ako príčesky :D Ja tiež miestami patrím do skupiny meských dievčat :D Už len to, že každý druhý deň mám v meste nepočetné aktivity, a nielen za dňa :D Dúfam, že teraz nevyzniem nevľudne (?), no jednoducho ako nejaká ľahká žena, pretože ňou ani zďaleka nie som. Ou, to video fakt nefunguje :D Prečo mi to robia, ešte nedávno fungovalo. Každopádne, pieseň sa dá nájsť aj normálne na youtube. Opäť ma aj tvoj druhý komentár potešil, ty si jednoducho poklad. Ten výlet s kamarátmi by som nenazvala zrovna príkladovým výletom na leto, ale na druhej strane aj áno :D Nie to len tá filmová predstava, toto bolo naozaj podarené. Len škoda, že sme nemali plavky, takže sme boli vo vode v spodnej bielizni a potom sme chodili ako magory :D Sme dobrodruhovia, no :D A boli sme so sebou spokojný :D Každopádne, tetovanie ti pošlem, no :D keď bude hotové, čo by malo byť už aj zajtra, ale kým to vyfotím, budem potrebovať denne svetlo, a my ideme na kerku traja, a kým sa odtial vrátime, juj to potrvá :D Avšak môžem ti prezradiť, že to bude kresba Mŕtvej nevesty od Tima Burtona. Stanovačka nám nakoniec nevyšla, kvôli počasiu, ale zrejme výjde na jeseň, no. Depky by som momentálne nazvala krásnou melanchóliou, ktorú prežívam aj po pekných dňoch s kamarátmi. Nebaví ma byť stále vyštastnená, ale ľudia, ktorý ma poznajú vedia, že sa dokážem sama na sebe zasmiať aj v tej najhoršej situácií. Tak či onak, letná láska je preč. Ale som spokojná, to áno :) A pevne verím, že aj ty :)

2 Gabe Gabe | Web | 31. srpna 2014 v 19:37 | Reagovat

Vyzerá úžasne. Či už sa jedná o obliekanie, vlasy, tvár... je krásna.
A dosť ľahko ti verím, že je to výnimočná osobnosť.
A má skutočne krásne fotky. :)

3 steel32 steel32 | Web | 1. září 2014 v 19:10 | Reagovat

bože ty fotky :OO
vážně nevypadá na 17 :D

4 S c a r s S c a r s | Web | 7. září 2014 v 18:23 | Reagovat

Ty fotky jsou bezkonkurečně boží a koukala jsem i na její další a nestačím se divit. Navíc je i pěkná a hodně zajímavá :D Možná bych taky zapla google překladač, abych si od ní něco přečetla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama